Virtual Aerial Operations / Виртуелне Ваздухопловне Операције
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAO*Gavranovi

3 posters

Go down

Dobra ideja?

VAO*Gavranovi Vote_lcap80%VAO*Gavranovi Vote_rcap 80% 
[ 4 ]
VAO*Gavranovi Vote_lcap20%VAO*Gavranovi Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 5
 
 
Poll closed

VAO*Gavranovi Empty VAO*Gavranovi

Post  Gost Mon Apr 16, 2012 11:46 am

Svečano objavljujem osnivanje ozbiljnog 81-vog odeljenja VAO: Vao Gavranovi.
81-vo je u čast Vecka Smile

Odeljenje će činiti piloti na SU25 i SU25T. Održavanje redovnih treninga je strogo preporučeno, posebno što se anulira "Veckov Efekat" - citiram: "Na svakom treningu se neko ***". Ovde toga neće biti jer treniramo timski rad u jurišničkim operacijama. Ne oskudevamo u ljudima koji to mogu da hostuju po bandwidth-u.

Praktična primena...nije baš velika, ali ovo osnivam za ljude koji gaje ljubav prema ozbiljnom letenju. Ljude koji vole onaj osećaj kad poletimo kao grupa i završimo zadatak kao grupa.

Što se tiče misija - polako, napravićemo koju trening misiju, a u međuvremenu možemo da provežbamo formacijsko letenje na mapama sa postavljenim WP, noćne letove i još neke "sitnice" koje će prijati svima.

Izrada insignije je u toku, posle čega ćemo napraviti i neki fin skin, u skladu sa imenom.

Možete se prijaviti ispod ako ste raspoloženi za maksimalno ozbiljan let sa slušanjem vođe leta i praćenjem zadatih parametara, u letovima koje ćete obavljati posvećeno kao da Vam je život zaista u pitanju kad sednete u kokpit.

Pozdrav!

Gost
Guest


Back to top Go down

VAO*Gavranovi Empty Re: VAO*Gavranovi

Post  Guest Mon Apr 16, 2012 9:44 pm

Svakako dobra ideja . Ja sam sve vreme i mislio da su ovde na okupu oni kojima je ova vrsta " letenja" dusevna hrana i dobar nacin za razbibrigu i zabavu. Podrzavam povecanu dozu ozbiljnosti u svemu tome , jer bez toga bi sve bilo zezanje, a ovo je ipak, malo vise od zezanja !
Znaci : GAVRANOVI ?! Kako god .....samo nek' se radi i povecava broj ucesnika ! Good Idea
( nego ...gde cemo naci ove sa zutim prslucima ?? : https://www.youtube.com/watch?v=AgRJFRsv6UE&feature=g-vrec&context=G2bff811RVAAAAAAAADg )

Guest
Guest


Back to top Go down

VAO*Gavranovi Empty Re: VAO*Gavranovi

Post  Gost Tue Apr 17, 2012 2:18 am

Gavranovi kao ptice zloslutnice.

Ako neko ima drugi predlog, nek' izloži... Ali trebaće mu dobri argumenti da me ubedi i neka baš odvratna i strašna ptica, a pri tom dobar letač, a da nije nešto uobičajeno Razz

Pun mi kúrac sokolova i orlova XD

Daće Bog - uvežbaćemo se, pa možemo da pravimo scenarije i fine videoJčiće, kao npr. ona moja ideja o razbijanju blokada i CAS na Kosovu sa 25icama Wink

A za momčići u prslučići...ima cigančića vazda XD

Btw, koliko koštaju oni prslučići što nose vozači automobila, treba mi jedan zbog noćnih fotkanja?

Gost
Guest


Back to top Go down

VAO*Gavranovi Empty Re: VAO*Gavranovi

Post  Zoky Tue Apr 17, 2012 3:01 am

Jastreb?
Zoky
Zoky
Admin
Admin

Broj poruka : 188
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 36

Back to top Go down

VAO*Gavranovi Empty Re: VAO*Gavranovi

Post  Vecko Tue Apr 17, 2012 4:03 am

Oduvek sam pricao da lockon nisu samo lovci i r77... Srecom ,imamo ove divne , koliko-toliko realne 25-ce koje ne koristim samo da bi picio pvo po serverima vec i za cisto uzivanje u letenju. Licno, redovno pravim i letim ,za sebe, singleplay misije u kojima skoro upste i ne koristim naoruzanje. Vezbam letenje (i sletanje) u losim vremenskim uslovima, ILS u uslovima ogranicene vidjlivosti, radio navigaciju u Ka-50 NDB , bacanje glupih bombi u metu koja nije tenk ili stinger nego obicna prostoja na zemljistu 10x10m...Cak imam i pologon mapu za A-10C;)...Nekome je to glupo i dosadno, meni je to sustina avio simulacija... Tako da, kad kod neko pozeli da gubi vreme leteci po magli u staroj 25-ci ili da nauci precizno da gadja glupim bombama(koje su sranje jer ne mos nista da ubijes sa njima na serverima jelte ...Wink) TU SAM!
Trening ili coop misija , nazovi ga kako hoces , bitno je da radimo ono sto volimo i uzivamo u tome.

E sad malo mi nije jasno ovo sa Gavranovima? Razmisljas kao o formiranju jurisnickog skvadrona unutar VAO/BBO?

P.S. Deset evra da je Zoki lupio "NE.l." Very Happy...
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

VAO*Gavranovi Empty Re: VAO*Gavranovi

Post  MadSerb Wed Apr 18, 2012 6:39 am

Meni se licno svidja ideja. Cak i ime "VAO*Gavranovi" (Gavran je jedna od najinteligentnijih ptica). Jos ostaje da i mi "Lovci" osnujemo svoj klan pa da vezbamo zajedno na treninzima, da svako izvrsava svoje zadatke. Tako bi smo morali vise da se posvetimo i preciziramo vremena zajdnickih treninga i sadrzaj istih...VAUT FOR!
MadSerb
MadSerb
VAO/BBO
VAO/BBO

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2012-03-08
Godina : 41

Back to top Go down

VAO*Gavranovi Empty Re: VAO*Gavranovi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum