Virtual Aerial Operations / Виртуелне Ваздухопловне Операције
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ledeni i Laci otisli...

Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Ledeni i Laci otisli...

Post  Vecko Mon Oct 29, 2012 9:17 am

Obavestavam sve clanove da drugovi Ledni i Laci, zbog samo njima znanih razloga, vise nisu clanovi VAO/BBO... Ako neko ima komentar neka postuje ovde...POzzz
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Vecko Wed Nov 14, 2012 12:00 pm

Posto niko nema komentar, stvar je zavrsena a tema se zakljucava i tone u zaborav... Wink
Ziveli!
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Vecko Thu Nov 15, 2012 4:18 am

Slusaj Laci, da ne bi vise spamovali chat reci cu ti ovde sta imam...
Svoj nalog i svoje postove si sam pobrisao, usput si nas izbacio sa sa skajpa, otkacio na facebooku i leteo na serveru bez nasih tagova. Tema o tvom napustanju stoji vec danima na vidljivom delu foruma ali se nisi udostojio ni jednog trena da obrazlozis svoje postupke i objasnis o cemu se radi. Za mene je to veoma jasna poruka i mislim da vise nemamo sta da razgovaramo na ovu temu. Shvati da te niko nije izbacio niti ti je zapusavao usta, napustio si nas SAM zbog meni i dalje nejasnih razloga a iskreno da ti kazem vise me i ne zanima...
P.S.
Pominjes neko brisanje texta...Nemam pojma o cemu govoris, moguce da je Ledeni obrisao neke postove koji nisu bili vezani za GI i to je njemu na cast...
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Guest Mon Nov 19, 2012 1:16 am

Posto smo razjasnili situaciju sada bi ovo zaista mogao da obrises ili stavis AA . To sto jedna budala zamrsi pet pametnih tesko da moze odmrsiti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Vecko Mon Nov 19, 2012 4:11 am

Nije gotovo Laci...Posle silnih peripetija si konacno obelodanio sta je glavni razlog tvog izlazenja iz VAO/BBO, to je reseno, priznajem...Na kraju se ispostavilo da je Zoki pobrisao celu temu kako ne bi prerasla u nesto vise, mogao sam to biti i ja, nije bitno, imamo pravo na to ako smatramo da je tako najbolje...Postavljam sam sebi pitanje, zelim li da se druzim sa covekom koji je toliko besan i razocaran da zbog neke gluposti kao sto je obrisan jedan post pobrise svoj nalog, postove i skine tagove . To mi je najvise zasmetalo Laci a ne sto si ti mene optuzio za brisanje posta...Gluposti. Zelim homogenu i zdravu grupu ljudi, koji su pre svega prijatelji koji dele zajednicka interesovanja, prijatelji koji nece da "otkace" sve kad se nesto nepredvidjeno desi, prijatelje koji ne prave od slona magarca ako neko udje na TS a ne javi se(kao da ti je neko provalio u kucu a ne na obicni Timspik),.

Statusa clana VAO/BBO si se sam odrekao(kao sto mozes da vidis na svom profilu sa celim jednim postom), a da li cemo ti ga vratiti to sad ne zavisi od tebe. O tome cu razgovarati sa jos par clanova i bice ti javljeno sta smo odlucili. Bili kako bilo Laci, tvoj skorasnji postupak je samo tako uticao na mene i sta god se desilo nakon ovoga, definitivno nece vratiti stvari u predjasnje stanje.
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Guest Mon Nov 19, 2012 7:40 am

Hvala i zbogom onda. Nemojte gubiti vase dragoceno vreme .

PS. Nije mi jasna samo jedna stvar. Odakle ti odjednom ovolika recitost, a juce si uglavnom cutao dok smo razgovarali. Iznanadjujuca " hrabrost" druze Vecko. I zakljucujem da isto tako nepristojno nisi uopste slusao sta sam ti govorio. Za pametnog dosta. I previse. Zbogom !

Guest
Guest


Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Vecko Mon Nov 19, 2012 8:13 am

Ako bas zelis da znas razlog cutanja na TS reci cu ti ga...Razlog je sto si prezaljen onog momenta kada si obrisao nalog, a onda si upao, dve nedelje kasnije, kod tih istih "otpisanih" ljudi kao da se nista nije desilo. Nazalost, bilo je vec kasno...I razmisli, ko je sve bio "cutljiv" na TS-u tog dana a jos bitnije zbog cega.
Dovidjenja i svako dobro...

P.S. I ne zaboravi da pobrises postove...Wink
Vecko
Vecko
Super Administrator
Super Administrator

Broj poruka : 420
Datum upisa : 2011-12-14
Godina : 43
Lokacija : YU

https://virtualaerialops.serbianforum.info

Back to top Go down

Ledeni i Laci otisli... Empty Re: Ledeni i Laci otisli...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum